
2023/2024 навчальний рік
-
13 березня 2024 року у ліцеї в онлайн форматі відбулося засідання ТМО вчителів галузі «Суспільствознавства» за темою «Використання сучасних форм навчання на уроках історії в умовах реалізації концепції Нової української школи». Під час практичного блоку вчителі презентували онлайн уроки з історії: в 6 -Б класі за темою «Природа і населення Апенінського півострова» (вчитель Шестопалова А.Л.), в 5 класі за темою «Середні віки: «темні часи» чи доба прогресу» (Тригубляк Я.М.). На уроках були використані інноваційні методи та прийоми навчання для формування в учнів вміння самостійно мислити та активної громадянської позиції. Фотоальбом заходу
-
12 березня на базі Первомайського ліцею №6 вчителі предмету «Захист України» закладів загальної середньої освіти громади та вчителі біології, основ здоровʼя, початкових класів Первомайського ліцею №6, узяли дієву участь у роботі освітнього коучингу «Актуальні шляхи реалізації педагогами комплексних освітніх та виховних завдань в умовах воєнного стану».
За сприяння Угорської Екуменічної Служби Допомоги відбувся інформаційно-просвітницький тренінг з тактичної медицини. Під час практичних вправ педагоги відпрацювали правила накладання турнікету на різні ділянки тіла, навчилися тампонувати рани, відпрацювали готовність до дій в складних умовах, швидкого орієнтування у будь-якій непередбачуваній ситуації.
Під час роботи майстер-класу «Організація і порядок проведення стрільби з пневматичної зброї» вчителя предмету «Захист України» Первомайського ліцею №6 Степаненка М.М., присутні ознайомились з основними заходами безпеки при проведенні стрільб та виконали вправи стрільби з пневматичної гвинтівки.
Також було організовано демонстрацію роботи спортивних дронів. Присутні високо оцінили досвід роботи вчителів Первомайського ліцею №6 в умовах воєнного стану. Фотоальбом заходу
2022/2023 навчальний рік
Семінар-практикум керівників закладів освіти та їх заступників з НВР 08.12.2022 року
(в асинхронному режимі)
Програма семінару - практикуму керівників ЗО та їх заступників з НВР
Тема: "Діджиталізація освітнього процесу на основі використання цифрових технологій в умовах дистанційного навчання"
Мета семінару: підвищення рівня професійної компетентності керівників ЗЗСО та їх заступників щодо реалізації освітнього процесу шляхом впровадження цифрових технологій в умовах дистанційного навчання
Завдання:
-
актуалізувати вектор діяльності закладів освіти на підвищення якості надання освітніх послуг, враховуючи виклики, що стоять перед сучасною освітою;
-
ознайомити з досвідом роботи педагогічного колективу Первомайського ліцею №6 щодо особливостей цифровізації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання;
-
створити позитивні умови для співпраці та взаємодії;
-
стимулювати бажання учасників семінару підвищувати власний професійний рівень;
-
створити умови для здійснення керівниками закладів освіти професійної рефлексії та самооцінки як основи подальшого формування управлінської компетентності та професійної мобільності педагогічних колективів.
Експертна паралель (організаційний блок)
Експертна паралель (науково-методичний блок)
-
"Діджиталізація закладу освіти як ефективна модель управління якістю надання освітніх послуг" (Єрмоленко В.В., директорка комунального закладу "Первомайський ліцей №6 Первомайської міської ради Харківської області")
-
"Методична компетентність як складова професійної самореалізації педагога в умовах воєнного часу" (Оболенцева Т.О., заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу “Первомайський ліцей №6 Первомайської міської ради Харківської області”)
-
"Формування безпечного і здорового освітнього середовища як головний вектор діяльності закладу освіти"(Криловецька Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу “Первомайський ліцей №6 Первомайської міської ради Харківської області”)
Освітня паралель (практичний блок)
Мета спостереження: забезпечення єдності навчальної, виховної та розвивальної мети уроку; ефективність та раціональність застосування форм та методів дистанційного навчання; формування ключових та предметних компетентностей здобувачів освіти; використання виховного потенціалу уроку.
-
Інтегрований урок. Літературне читання/Дизайн і технології.
Тема уроку: "Галина Карпа «Ангел». Виготовлення вітальної листівки"
Клас: 4-А . Наталя КОЛЄСНИК, вчитель початкових класів
Карта аналізу інтегрованого (дистанційного) уроку
Рівень інтегрованого уроку та відгуки
-
Онлайн-квест «Кожен учень України знає: армія наша нас захищає»
Клас: 5-Б. Анжеліка ШЕСТОПАЛОВА, класний керівник
Оцінка позакласного заходу та відгуки
Тема уроку: "Оксиген. Кисень. Фізичні властивості кисню"
Клас: 7-Б. Неля СИДОРОВА, учитель хімії
Карта аналізу дистанційного уроку хімії
Рівень уроку хімії та відгуки
Тема уроку: «Їжа: корисна чи некорисна?»
Клас: 11-Б. Олена ЧОРНЯКОВА, учитель англійської мови
Карта аналізу дистанційного уроку англійської мови
Рівень уроку англійської мови та відгуки
-
Виховна година